Çelik Konstrüksiyon

Celik Yapilar

Celik Konstrüksiyon

Çelik Konstrüksiyon Yapımı

 

Celik

Konstruksiyon yapımı

Çelik Konstrüksiyon Özellikleri Çelik Konstrüksiyon Yapımı

Çelik Yapıların Özellikleri

Firma olarak yıllardır yapı sektöründeki en güncel malzemeleri ve teknolojileri kullanan personel grubumuzla birlikte ihtiyaçlarınızı karşılayacak yapıları oluştururken tüm bu olanaklardan yararlanıp harekete geçiyoruz. Her bir yapı elemanının taşıyıcı özelliklerinin son derece etkili olduğu çelik konstrüksiyon  veya çelik inşaat çalışmalarımızda betonarme binalar için uygun görülen teknik koşullara uygun şekilde yapıların ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Hafif olması sebebiyle depreme karşı son derece dayanıklı olan bu binaları güvenle kullanmanızı da olanaklı hale getiriyoruz.


Çelik Konstrüksiyon Neden Tercih Edilir?
Çelik Yapılar Neden Tercih Edilir?

Çelik Konstrüksiyon insaati Çelik konstrüksiyon Çelik Konstrüksiyon celik konstruksiyon 32
© Çelik Konstrüksiyon İnşaatı

 

Çelik Konstrüksiyon Yapımı Çelik konstrüksiyon Çelik Konstrüksiyon celik konstruksiyon 86 1
© Çelik Konstrüksiyon Yapımı

Celik

Konstruksiyon insaati

Her türlü yapı projesini hayata geçirmek için yeterli donanıma, bilgi ve birikime sahip olsa da firmamızın çalışmalarında çelik konstrüksiyon işlemlerine daha fazla ağırlık veriyoruz. Çok daha uzun ömürlü ve güvenli bir kullanım sağlayan bu yapı türleri, yalıtım özellikleri bakımından son derece yüksek performans göstermekte, kolay montajı ile kısa sürede istenen çelik yapılara kavuşulmasını sağlamaktadır.

Çelik Konstrüksiyon Uygun Maliyetlidir!

Çelik Yapılar Uygun Maliyetlidir!

Tüm dayanıklılığına, depreme karşı korunaklı bir alanı ortaya çıkarma gücüne rağmen çelik konstrüksiyon ile oluşturulmuş olan yapılar en uygun maliyetli yapı alternatiflerinden olmaktadır. Böylece çok makul görülen fiyatlara tasarlanabilen alanlarla istenen büyüklükteki yapıların oluşturulması da kolay hale getirilebilir. Geri dönüşüm ve taşınabilir özelliğe de sahip olan hafif çelik konstrüksiyon seçilmesi halinde uygun maliyetli bu yapılar uzun vadede de verimli projeler haline gelebilmektedir. Detaylı bilgi almak için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Çelik Konstrüksiyon inşaat önemli bir mühendislik gerektirdiği için sizlerin bu noktada tecrübeli firmalarla çalışmanız önem arz etmektedir. Her Çelik Konstrüksiyon İnşaatı her zaman istediğiniz sonuçları vermez. Bunun bir kaç nedeni vardır;

1- Ucuz yaptırmak için ürün/malzeme seçimi yanlışı. Bu noktada IPE240 Aşık seçmek yerine IPE220 aşık seçmek çelik konstrüksiyon imalatınızı yüklerinizin altında (kar yükü, rüzgar yükü, kaplama malzemeniz) seğim oluturur.

2- Kötü işçilik

 

çelik Konstrüksiyon yapımı

Ulaştırma Bakanlığımıza  yani 4. Bölge Karayolları Bölge Müdürlüğüne yaptığımız çelik konstrüksiyon inşaatı yada demir konstrüksiyon inşaatı bizler için önemli bir referans ve tecrübe olmuştur.
Bizimle iletişime geçmek için  0533 416 4017 yada mail için info@caeyapi.com.tr