Köy Evi Yapımı

Köy Evi Yapımı

 

Celik - Betonerme

Köy Evi Yapımı

Çelik veya Betonerme Köy Evi Yapımı Çelik Fabrika Yapımı

Uygun Maliyetli Köy Evi Yapımı

Prefabrik yapılar, yapı sektörünün en modern ürünleridir. Firmamız prefabrik yapı sistemlerinde en modern çözümleri sunmakta, en modern tasarımları kullanıcılarıyla buluşturmaktadır. Firmamızda yapılan bütün işlemler bilgisayar destekli olmakta, tasarımlarımız sanal ortamda yapılarak bilgisayar destekli robot makinalarımızda parça imalatları gerçekleştirilmektedir. Esnek tasarım imkanı sayesinde müşterilerimizin tercih ettikleri prefabrikler ihtiyaçlarına en uygun şekilde, zevklerine hitap eder zenginlikte tasarlanabilmektedir. Gerek daimi gerekse mevsimsel Köy Evi Yapımı hizmetlerimiz en yüksek kalitede devam etmekte, yıllarca güvenle kullanılabilecek köy evleri imalatımız devam etmektedir.

Uzun Ömürlü Köy Evi Yapımı

Çelik veya Betonerme Köy Evi Yapımı

Çelik Atölye İnşaatı  Köy Evi Yapımı celik atolye yapimi
© Çelik Atölye İnşaatı

 

celik atolye insaati  Köy Evi Yapımı celik atolye insaati
© Celik atolye insaati

Celik

Fabrika insaati

Uygun Maliyetli Köy Evi Yapımı Uzun Ömürlü Köy Evi Yapımı

Prefabrik yapı sistemlerinin bütün parçaları fabrikasyon olarak üretilir. Uygulanacağı alanda beton bir zemin hazırlanarak onun üzerine montajı yapılır. Birbirinden şık ve kullanışlı köy evi yapımı projelerimizle köylerinizde en şık ve en zarif yapılara sahip olabilirsiniz. Arazinizin durumuna, ölçüsüne göre istenen formatta projelendirme yapabiliriz. İster tek katlı ister çok katlı köy evleri imal edebilir, 50 yıl, 100 yıl güvenle kullanabileceğiniz yapılara kavuşturabiliriz.

Isı, Ses, Su Yalıtımlı Köy Evi Yapımı

Prefabrik köy evi yapımı inşaatı uygulamalarımız son derece hızlıdır. Hayalinizdeki eve kavuşmak için aylarca beklemek zorunda kalmazsınız. Üstelik köy evi projelerimiz diğer yapı çeşitlerine göre çok uygun maliyetlidir. Bir betonarme evde bulunan bütün tesisatlar uygulanabildiği gibi ısı yalıtım, ses yalıtım, su yalıtım gibi uygulamalar da birinci sınıf kalitede yapılır.

Köy Evi Yapımı en öncelikle mühendislik gerektiren bir yapım işidir. Zemininize uygun ve tarzına hitap eden Köy Evi Yapımı inşaatı çok önemlidir. Çünkü biraz dinlenmek biraz da uzaklaşmak için en önemli yer olabilecek potansiyel eviniz olacaktır. Biraz da bahçesi olduktan sonra Orman Fidanlık Müdürlüğünden fidan alarak kendi bahçenizi de oluşturabilirsiniz.
 

 

Çelik veya Betonerme Köy Evi Yapımı

Yurt dışında yaşayan veya köyünden gurbette yaşayan vatandaşların genellikle dinlenmek ve sakin yaşam için yaptırdıkları evler rahat ve konfor bakımından sizlerle birlikte projenizi geliştiriyoruz.
Bizimle iletişime geçmek için  0533 416 4017 yada mail için info@caeyapi.com.tr

 

 

Çelik veya Betonerme Köy Evi Yapımı

Kargir yapılar (betonerme ve ahşap) M² fiyatı yaklaşık 210,00 TL+ KDV olarak hesaplanmıştır.

Bir fiyat almak istiyorsanız, lütfen hemen bize bir e-posta gönderin.

halil@caeyapi.com.tr