Villa Tadilatı

Villa Tadilatı

 

Villa

Villa Tadilatı

Villa Tadilatı Taşınma Öncesinde Villa Tadilat Hizmetleri

Yerleşim özelliklerinizi değiştirerek daha konforlu ve müstakil bir konuta yerleşmek istediğinizde villa en doğru seçimlerden birisidir. Villa yapıları, müstakil olmakla birlikte genellikle dubleks ve tripleks özelliğe sahip olup bahçe, havuz ve garaj gibi içeriklere sahip olurlar. Bu tür bir yapıyı satın aldığınızda yerleşim öncesinde villa tadilat hizmeti almanız sayesinde hiçbir sorunla karşılaşmadan yeni yaşamınıza başlayabilirsiniz. Firmamız bir villa tadilatı ile her noktayı gözden geçirerek profesyonel bir tadilat projesi hazırlayabilir. Villa tadilatı konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile sizlere kaliteli hizmet verecektir.

Villa Tadilatı

Çelik Atölye İnşaatı  Villa Tadilatı celik atolye yapimi
© Çelik Atölye İnşaatı

 

celik atolye insaati  Villa Tadilatı celik atolye insaati
© Celik atolye insaati

Celik

Villa Tadilatı

Villa Tadilat Projesi Neler İçermektedir? Yerleşmek istediğiniz veya inşaatı yeni tamamlanan bir villa içerisinde ilk aşamada villa tadilat hizmeti talep ettiğinizde birçok farklı nokta bulunur. Örneğin zeminlerin dekorasyonun yapılması, duvar boyası, taş döşemeleri, şömine ve barbekü dekorasyonu, bahçe düzenlemesi, çatı bakımı, mutfak dekorasyonu, iç merdiven dekorasyonu, havuz bakımı gibi birçok farklı hizmet ile proje sağlanmaktadır. Firmamız iç mimar gözetiminde tüm usta personeller ile öncelikle keşif ve sonrasında hazırlanan projeyle uygulama sağlamaktadır.

İç Ve Dış Villa Tadilat Hizmetleri

Herhangi bir öge bulunamadı.

Villa tipi konutlarda müstakil yerleşim sağlandığı için iç dekorasyon ve tadilat işlemleri gibi dış dekorasyon ve tadilat işlemleri de önemlidir. Bu nedenle firmamız villa tadilat hizmetleri sunarken hem iç hem de dış dekorasyon ve tadilat hizmetlerini verir. Bu hizmeti yeni bir konuta taşınmadan önce, konutu satışa çıkarmadan veya kiraya vermeden önce almanız avantaj sağlayacaktır. Bu avantaj sizlere villa tadilat ile satış yaparken daha fazla kazanç getirecektir. Otururken de villa tadilat ile sizlere evinizde tadilat gerektirmeden uzun süre yaşamanızı sağlayacaktır.

 

 

Villa Tadilatı

Villa Tadilatı için kullandığımız ürünler ve kaliteli işçilik ile fark yaratıyoruz. bu noktada piyasanın en iyi markaları ile çalışıyor ISO, TSE ve CE belgeli almış markaların ürünlerini kullanıyoruz.
Bizimle iletişime geçmek için  0533 416 4017 yada mail için info@caeyapi.com.tr

 

 

Villa Tadilatı

Proje Özellikleri :

Villa tadilat projenizde ilk önce yapılması gerek, villa tadilat teknik şartnamesi ve projesi yapmak yada yaptırmak. Bu konuda bizden mühendislik danışmanlığı alabilirsiniz.

Bir fiyat almak istiyorsanız, lütfen hemen bize bir e-posta gönderin.

halil@caeyapi.com.tr