Çelik Depo Yapımı

Çelik Depo Yapımı

Çelik Depo Yapımı – Çelik Depo İnşaatı

 

Celik

Depo yapımı

Hafifi Ağırıyla Kullanım Kolaylığı ile Çelik Depo Yapımı

Depolar eşyaların saklanması için oluşturulan büyük alanalar verilen ad olmakla beraber kullanım amacına göre büyüklüğü ve şekli de değişim göstermektedir. Hafif ya da ağır malzemeler olsun ya da olmasın maksadı eşyaların en doğru muhafazasıdır. Deprem, dış koşullar ve birçok sebeple yıpranabilen yıpranabilir ve bu yapıların en sağlam şekli çelik depo yapımı ile mümkün olabilmektedir. Çelik uzun yıllar sağlamlığını korurken doğal sebeplerin onu yıkmasını da engelleyici şekildedir. Bu da muhafaza alanını genişletir. İnsanlığın ihtiyaç duyduğu bu sağlamlığı deneyimimizle birleştirerek sağlam alanların yapımında yardımcıyız.

Çelik Depo Yapımı Hakkında Uzman Kuruluşlardan Faydalanma

Çelik Depo Yapımı

Çelik Depo Yapımı Çelik depo yapımı Çelik Depo Yapımı celik konstruksiyon 31
© Çelik Depo Yapımı

 

celik Depo insaati Çelik depo yapımı Çelik Depo Yapımı celik konstruksiyon 83
© Celik Depo insaati

Celik

Atölye insaati

Çelik depo yapımı oldukça basit görünen bir işlem gibi durabilir. Ancak uzmanlık gerektiren bir alan olarak alanında uzman olan bizlerden bu hizmet alınabilir. Kullanılan ekipmanın son teknolojiye uygunluğu ile aynı zamanda bu alanları oluşturan parçaların doğru şekilde bir araya gelmesi ile sağlam yapıları oluşturmaya devam ediyoruz.

Çelik Depo Yapımı İçin En Doğru Kuru ve Fiyat Seçenekleri

Teknolojik olanakların yenilenmesi inşaat sektörüne de yansımıştır. Sunduğumuz hizmette çelik depo yapımı veya çelik depo inşaatı içeriğimizde sağlamlıktan ödün vermemek adına son teknoloji ürünleri sunmaktayız. İletişim şeklimiz internet adresimiz de yer alan iletişim bölümünden sağlanabilmektedir. Yapılacak olan çelik deponun maliyeti genelde işlevi ve büyüklüğü gibi unsurlara bağlı olarak değişim de göstererek karşımıza çıkmaktadır.Çelik Depo Yapımı maliyeti genişlikle doğru orantılı değildir. Çelik depo yapımı için genişlik ne kadar çok artarsa maliyet o kadar çok artar çünkü geçilmesi gereken kiriş boyutu ve kalınlığı büyüyeceği gibi kolon da büyüyecektir. Bu noktada mühendislik ve tecrübe çok önemlidir.

 

Çelik Depo yapımı

Firmamız tarafından yapılan Çelik depo inşaatı şu an T.C. Orman ve Su Bakanlığı tarafından ihale edilen ve tarafımızca yapılan çelik depo inşaatımız referanslarımız arasındadır.
Bizimle iletişime geçmek için  0533 416 4017 yada mail için info@caeyapi.com.tr

 

Örnek yapı şekli:

 Çelik Depo Yapımı

Proje Özellikleri :

1. Ana Atölye: 80m * 60m * 9m (Uzunluk * Genişlik * Eave Yükseklik); Sırt yüksekliği = 10m

2. Ana Çelik Çerçeve: H kesit çelik kolon ve kiriş 2 kat orta gri anti-paslanma ile boyama. Çatı ve duvar için galvanizli C Aşık

3. Destek Bölümü: Kravat bar, Çatı ve Duvar Desteği, Destek, Dizlik, Kol Boru ve Açı Çelik.

4. Çatı ve Duvar Malzemeleri: V-960 İzoleli Çelik Sandviç Panel, 0.45mm / 50mm

EPS / 0,45 mm, EPS = 10 kg / m3, beyaz + beyaz

5. Aydınlatma Sistemi: Pelsan paneli

6. Pencereler: Alüminyum alaşımlı Pencere + Tekerlekli Pencere

7. Kapı: Panjur kapı

8. Vinç: 3 Ton & 5 Ton, 8 takım tamamen

Bir fiyat almak istiyorsanız, lütfen hemen bize bir e-posta gönderin.

halil@caeyapi.com.tr