Çelik Fabrika Yapımı

Çelik Fabrika Yapımı

 

Celik

Fabrika Yapımı

Fabrikalarda Çelik Yapının Önemi Çelik Fabrika Yapımı

Ticari faaliyetler günümüz dünyasında her alanda giderek çok daha iyi bir şekilde gelişme göstermektedir. Birçok endüstri, sanayi ve çeşitli ticari işlerin yapıldığı alanlar bu hizmet kapsamlarının verimli işleyişindeki en önemli faktördür. Bu alanlarda kurulan yapıların güçlü dinamikler üzerine inşa edilmiş olması bu hizmet yerinin verimli işlevine birçok yönden katkı sağlar. Günümüzde birçok fabrika yapılarında özellikle çelik malzeme sıklıkla tercih edilmektedir. Çünkü çelik fabrika yapımı konusunda bu malzemeler diğer sistemlere göre çok daha dayanıklı ve güçlüdür.

Fabrika Yapılarında Çelik Kullanımının Avantajları

Çelik Fabrika Yapımı

Çelik Atölye İnşaatı Çelik fabrika yapımı Çelik Fabrika Yapımı celik atolye yapimi
© Çelik Atölye İnşaatı

 

celik atolye insaati Çelik fabrika yapımı Çelik Fabrika Yapımı celik atolye insaati
© Celik atolye insaati

Celik

Fabrika insaati

Çelik Fabrika Yapımı Kurulan bir yapı sisteminin özellikle her koşulda sağlam kalması ve dış etkenlere karşı dirençli olması gerekir. Bu açıdan çelik malzemesi beton gibi yapılara göre daha çok tercih edilmektedir. Çünkü beton yapılar özellikle deprem gibi vakaların yaşanmasında çeliğe göre çok daha hassas kalırlar. Bu durumda yapının ciddi hasarlar görmesi ve güvenlik gibi konularda çeşitli riskler meydana getirebilir. Bundan dolayı çelik fabrika yapımı veya çelik fabrika yapımı inşaatı sağlamlık ve güvenlik konusunda bir adım önde olmaktadır.

Çelik Fabrika Yapımında Kaliteli Hizmet

Bizler CAE Yapı İnşaat firması olarak en ileri teknoloji sistemleri ile çelik fabrika yapımı konusunda sizlere kaliteli bir hizmet sağlamaktayız. Çelik malzeme hem dayanıklılığının olması ve hem de kullanımının pratik olması bakımından günümüzün en önemli yapı araçları arasındadır. Çelik fabrika yapımı son derece güvenli olması ile birlikte son derece ekonomik ve uzun ömürlüdür. Sizlerde yapı çalışmalarınız için kaliteli bir hizmetten yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çelik fabrika yapımı inşaatları uzun ömürlü olmasından dolayı tercih edilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

çelik Fabrika yapımı

Ülkemizde yaygın olarak yapılan fabrikalar çelik fabrika olarak yer almaktadır. Bu durum göz önüne alındığında KOSGEB hibe ve teşvikleri mevcuttur.
Bizimle iletişime geçmek için  0533 416 4017 yada mail için info@caeyapi.com.tr

 

 

 

 

 

 

Çelik Fabrika Yapımı

Proje Özellikleri :

1. Ana Atölye: 80m * 60m * 9m (Uzunluk * Genişlik * Eave Yükseklik); Sırt yüksekliği = 10m

2. Ana Çelik Çerçeve: H kesit çelik kolon ve kiriş 2 kat orta gri anti-paslanma ile boyama. Çatı ve duvar için galvanizli C Aşık

3. Destek Bölümü: Kravat bar, Çatı ve Duvar Desteği, Destek, Dizlik, Kol Boru ve Açı Çelik.

4. Çatı ve Duvar Malzemeleri: V-960 İzoleli Çelik Sandviç Panel, 0.45mm / 50mm

EPS / 0,45 mm, EPS = 10 kg / m3, beyaz + beyaz

5. Aydınlatma Sistemi: Pelsan paneli

6. Pencereler: Alüminyum alaşımlı Pencere + Tekerlekli Pencere

7. Kapı: Panjur kapı

8. Vinç: 3 Ton & 5 Ton, 8 takım tamamen

Bir fiyat almak istiyorsanız, lütfen hemen bize bir e-posta gönderin.

halil@caeyapi.com.tr